dip coating coater optical smoke density electronics development

Firma IDLab se zabývá vývojem a výrobou elektronických strojů a přístrojů již od roku 1993. Mezi standardní produkty, které nabízíme patří zejména namáčecí zařízení pro potahování vzorků (dip-coating) a zařízení pro měření optické hustoty kouře.

Namáčecí zařízení pro dip-coating

Namáčecí zařízení slouží k přípravě tenkých vrstev namáčením pevného podkladového materiálu do roztoku. Zařízení je speciálně určeno pro laboratorní použití a je vhodné i pro malé počty vzorků a vzorky malých rozměrů.

více...

Zařízení pro měření optické hustoty kouře

Zařízení pro měření optické hustoty kouře jsou určena zejména pro použití v rámci požárních testů materiálů. Dodáváme verze pro umístění vně spalovací komory tak i verze jejichž zdroj světla a detektor může být umístěn přímo ve spalovací komoře a odolává teplotám až 150 stupňů celsia.

více...

Zakázkový vývoj přístrojů a software

Mimo tato standardní zařízení vyvíjíme měřící a řídící přístroje na zakázku dle přání zákazníka. Poskytujeme služby v celém rozsahu vývojového cyklu zařízení. Od specifikace přes studie uskutečnitelnosti, návrhu elektroniky, mechanického designu, vývoje firmware a software až po nasazení hotového výrobku.

více...